Program

SPOIWA: PROLOG

2 czerwca, godzina 18, „Pęknięcia”, spektakl grupy t.kanka

4 czerwca, godzina 19, „To były akacje”, spektakl grupy Połowisko


DZIEŃ PIERWSZY (23 czerwca)
godzina 20, „Gęstość zaludnienia” – spektakl Teatru Kana (Szczecin), Gryf Nieruchomości – wejście z Nabrzeża Starówka

DZIEŃ DRUGI (24 czerwca)

godzina 19, „Dziady polsko-japońskie/Soreisai/祖霊際” – spektakl Jadwigi Rodowicz-Czechowskiej (Warszawa), Teatr Lalek PLECIUGA

godzina 21, Muzyczna Łąka Spoiw, Łąka Kany


DZIEŃ TRZECI (25 czerwca)
godzina 17.30, „Blaszany bębenek” – spektakl Teatru Tetraedr (Racibórz), Gryf Nieruchomości – wejście z Nabrzeża Starówka

godzina 18.30, C U K R Y (Warszawa), koncert, Stara Rzeźnia

godzina 20, „Gwoli jakiejś tajemnicy” – spektakl Teatru Tetraedr (Racibórz), Gryf Nieruchomości – wejście z Nabrzeża Starówka

godzina 21, Muzyczna Łąka Spoiw, Łąka Kany

DZIEŃ CZWARTY (26 czerwca)
godzina 18, „EMDR (eyes, movement, donbas, renegade)” – spektakl Pawła Jurowa (Ukraina), Teatr Kana 

godzina 21, „EMDR (eyes, movement, donbas, renegade)” – spektakl Pawła Jurowa (Ukraina), Teatr Kana 

godzina 22, Muzyczna Łąka Spoiw, Łąka Kany

DZIEŃ PIĄTY (27 czerwca)
godzina 18.30, Timeline: Deadline:    „IBSEN: GHOSTS” – spektakl Markus&Markus (Niemcy), Teatr Lalek PLECIUGA , spektakl dla widzów dorosłych

godzina 21, Timeline: Deadline:    Jarzębina (Kocudza) i Riho Ensemble (Gruzja), koncert, kościół św. Jana Ewangelisty (ul. Św. Ducha 9)

godzina 22, Muzyczna Łąka Spoiw, Łąka Kany

DZIEŃ SZÓSTY (28 czerwca)
godzina 19, „Democracy” – spektakl Teatru Akhe (Rosja), Gryf Nieruchomości – wejście z Nabrzeża Starówka

godzina 21, Orkesta Mendoza (USA/Portugalia), koncert, Łąka Kany 


DZIEŃ SIÓDMY (29 czerwca)

Rodzinno-sąsiedzkie Święto Ulicy

godzina 12, „W piwnicy Ducha Gór”, spektakl Teatru Czerwona Walizka (Jelenia Góra), Piwnica Kany

godzina 13, „Bill Bombadill Show”, street show FRIKart (Wrocław), Łąka Kany − namiot

godzina 14, „Mundinsky”, street show Tavo Tavinsky’ego (Argentyna), Łąka Kany − scena

godzina 14, „W piwnicy Ducha Gór”, spektakl Teatru Czerwona Walizka (Jelenia Góra), Piwnica Kany

godzina 14−17, Rodzinne miasteczko zabaw, kolorów i smaków, Łąka Kany

godzina 15, Urodzinowe ciacho, Łąka Kany

godzina 16, „Life Short Stories”, spektakl Matthiasa Romira (Niemcy), Teatr Kana

godzina 17, „Bazar”, spektakl Rufiego Rafiego (Wrocław), Łąka Kany − namiot

godzina 18, „Mundinsky”, street show Tavo Tavinsky’ego (Argentyna), Łąka Kany − scena

godzina 19, „Bill Bombadill Show”, street show FRIKart (Wrocław), Łąka Kany − namiot

godzina 20, „Punto y Coma”, spektakl kompanii El Cruco (Hiszpania), Teatr Kana

godzina 21, Muzyczna Łąka Spoiw, Łąka Kany

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny.