CZILI WEGE. FOOD FOR STORY

Sąsiedzkie Miasteczko Pogranicza

Strefa przyjazna dla zwierząt i ludzi. Miejsce pełne dobrej energii, egzotycznych smaków, gościnnej kuchni i wspólnego stołu. Przestrzeń spotkania i wymiany. Dobrego towarzystwa. Rozmów na zwyczajne i na ważne tematy. Współtworzone przez ludzi zaangażowanych – takich, którym zależy, żebyśmy wszyscy trochę lepiej, mądrzej, bardziej świadomie żyli. Żebyśmy bardziej dbali o siebie nawzajem i o to, co nas otacza. 

„Czilli Wege. Food for story” to rozszerzona edycja cyklicznych spotkań odbywających się co miesiąc w Piwnicy Kany. Każdy, kto może, przynosi wegańską potrawę na wspólny stół, a w zamian za to uczestniczy w warsztatach, wykładach, pokazach, wymienia się doświadczeniami i próbuje wielu smaków. Tym razem wszystko zadzieje się w plenerze i będzie dostępne dla wszystkich festiwalowych gości – zapraszamy do uczestnictwa i degustacji, a także do podzielenia się własnymi potrawami i przepisami. A przede wszystkim do spotkania.

Gospodarzami Strefy Czilli będą: Inicjatywa Basta, Fundacja Amar, zaproszeni goście, przyjaciele i dobre szczecińskie „miejscówki”.

 

Projekt „Spoiwa Kultury 24H. Sąsiedzkie Miasteczko Pogranicza“ jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania).

Projekt ”Spoiwa Kultury 24H. Sąsiedzkie Miasteczko Pogranicza“ wird durch die Europäische Union aus Mitteln des Europäischen Fonds für regionale Entwicklung unterstützt (Fonds für kleine Projekte im Rahmen des Kooperationsprogramms Interreg V A Mecklenburg-Vorpommern / Brandenburg / Polen in der Euroregion Pomerania)

powrót